Apie mus

Sapiegų 19

Sapiegų 19 - tai jaukūs butai, suprojektuoti viename žaliausių Vilniaus rajonų - Antakalnyje, Kuosų g. 9. Pastatas yra rekonstruojamas ir pritaikomas gyventi šeimoms, kurios ieško ramybės ir šalia esančio sostinės senamiesčio. Rekonstruodami daugiabutį šioje ypatingoje Vilniaus vietoje, kreipėme dėmesį į tvarią ir darnią sostinės plėtrą, todėl daugiabučiui panaudotos senojo pastato konstrukcijos. Sapiegų 19 yra miškingame Vilniaus rajone ir patenka į Antakalnio urbanistinio paveldo zoną.

Šiame projekte namų jaukumą ras senojo Vilniaus priemiesčio mylėtojai. Butai projektuojami rekonstruojamame pastate, šalia kurio plyti garsusis Sapiegų parkas, netoli įsikūręs Vilniaus technologijų parkas ir vienuolynas.

Maloniam gyvenimui

Erdvūs balkonai bei terasos

Gyventojų patogumui numatėme didelius balkonus, panoraminius langus. Erdviuose balkonuose (nuo 9 iki 40kv. metrų) tilps lauko baldai ir gėlės, todėl mėgautis kava stebint Vilniaus panoramą bus labai malonu!

Sapiegų 19 projekto vystytojas - ERIADAS

Esame statybos valdymo įmonė, sėkmingai plėtojanti įvairių erdvių projektus. Klientai mus vertina už patikimumą, sąžiningumą bei ilgametę patirtį. Modernius ir kokybiškus sprendimus siūlome ir įgyvendiname nuo 2003 metų.

Nuo įkūrimo pradžios dirbame nekilnojamojo turto srityje, tad turime sukaupę nemažą bagažą patirties nekilnojamojo turto vystymo projektuose, statybų valdymo bei techninės priežiūros srityse.

Kurdami naujus projektus ir įgyvendindami juos visoje Lietuvoje, atsakingai vertiname užsakovų poreikius, ypatingą dėmesį skiriame darbų kokybei. Visus darbus atliekame derindami patirtį su profesionalumu, patikimumu ir efektyvumu bei laikantis visų Lietuvos Respublikoje galiojančių norminių įstatymų.

Apie Sapiegas

Kaiminystė

17a. Pabaigoje Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje Sapiegų giminė įgavo iki šiol nematytą galią ir įtaką. Kazimieras Jonas Sapiega buvo neeilinė asmenybė Lietuvos istorijoje, tais laikais jis buvo laikomas įtakingiausiu asmeniu LDK. Projektas gavo šio neelinio žmogaus pavardę neatsitiktinai - kadaise šio įtakingo asmens pavardė buvo itin gerbiama ir siejama su aktyviu jo politiniu gyvenimu. 1689-1692 metais Lietuvos didysis etmonas Kazimieras Jonas Sapiega tuomet dar tik besikuriančiame Vilniuje pastatė Sapiegų rūmų kompleksą, kuris dabar yra greta Sapiegų 19 projekto. Kompleksas sudarytas iš trijų dalių: baroko stiliaus rūmų, Trinitorių vienuolyno ir Išganytojo bažnyčios. Rūmų teritorijoje auga saugoma Sapiegų parko liepa.